در حال بارگزاری

تخم نطفه دار غاز کانادایی

250000 تومان

تخم نطفه دار غاز

55000 تومان

تخم نطفه دار غاز مصری

180000 تومان

خرید تخم نطفه دار قوغاز اکراینی

120000 تومان

 تخم نطفه دار قو غاز و تخم نطفه دار غاز به تخم های گذاشته توسط جنس های ماده غازسانان گفته می شود که توانایی تبدیل شدن به جوجه یک روزه قوغاز و غاز محلی را دارا هستند.تخم غازی که بتواند زیر پرنده به صورت طبیعی و یا در داخل دستگاه جوجه کشی به صورت مصنوعی و بدون دخالت دست انسان با دما و روطبت دهی مصنوعی ، تبدیل به جوجه شود را تخم نطفه دار غاز و تخم نطفه دار قو غاز می گویند تخم غاز نطفه دار که قابل جوجه کشی است و تازه میباشد به گونه باید باشد که نطفه آمیزش شده توسط جنس نر غاز ریو سفیده تخم غاز و قو غاز نشسته باشد و نیز زرده تخم غاز در حدود 38 درصد تخم را در بر بگیرد را میتوان گفت که این تخم نطفه دار می باشد در غیر اینصورت آن تخم شما قابل جوجه کشی نیست و نوعی تخم خوراکی غاز به شمار می رود برای راحتی کار جوجه کشی و راندمان جوجه کشی بالا گرفتن از تخم های غاز ها بایستی قبل از جوجه کشی با چراغ قوه مخصوص و نطفه سنج تمامی تخم ها را کندیلینگ کنیم و بعدا در داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهیم . تخم نطفه دار غاز یکی از بهترین موارد برای جوجه کشی در ایران به لحاظ سودآوری و تامین مایحتاج روزانه از این راه است.

توضیحات تکمیلی در مورد تخم نطفه دار غاز و قوغاز

یکی از ماکیان و طیور بزرگ جسه که می توان در کشور ایران به پرورش و نگه داری و سودمندی از آن پرداخت تخم غاز و تخم قوغاز می باشد که بهترین سود آوری را برای پرورش دهنده به همراه دارد غاز ها در ایران به صورت گله ای و تکی نگه داری می شوند و توانسته اند بخشی از نیاز های مردمان این سرزمین را برآورده کنند تخم نطفه دار غاز و قو غاز ها به تخم هایی گفته می شود که از لقاح طبیعی و مصنوعی غاز نر قاتی شده با لقاح غاز ماده داخل تخم در تخمدان غاز ماده تشکیل می شود تخم غاز جهت جوجه شدن احتیاج به نطفه تزریق شده و آمیزش شده از غاز جنس نر میباشد تخم نطفه دار غاز در شرکت رویال طیور به صورت لقاح مصنوعی و طبیعی تولید می شود لازم به ذکر است که درصد نطفه دار بودن تخم غاز با لقاح مصنوعی بیشتر از روش زبیعی آن می باشد. در هنگام خرید تخم نطفه دار غاز و تخم بارور قوغاز به این نکته توجه داشته باشید و خریدی مطمعن را انجام دهید. تخم نطفه دار غاز و قوغاز خاصیت درمانی نیز دارد و برای درمان ناباروری بعضی از زنان نیز استفاده می شود.

غاز و قوغاز

غاز ها پرندگان زیبایی هستند که در اقسانقاط جهان به وفور و در نژاد های مختلف دیده می شوند.غاز ها و قوغاز ها دارای قدمتی بالای 3000 سال هستند ،این پرندگان مانند انواع پرندگان دیگر در ابتدا به صورت وحشی در حیاط وحش زندگی می کردند و با گذشت زمان به دست انسان اهلی شده و به زندگی و سفره غذایی انسان ها اضافه شدند.

 خرید تخم نطفه دار غاز و قوغاز

شما می توانید با خرید تخم نطفه دار قوغاز و خرید تخم نطفه دار غاز این پرندگان زیبا را در منطقه و محل زندگی خود پرورش دهید.جهت اطلاع از قیمت تخم نطفه دار غاز و تخم نطفه دار قوغاز می توانید با شماره های درج شده در سایت رویال طیور تماس گرفته و از مشاورین مربوطه مشاوره رایگان بگیرید.در این مقاله سعی داریم شما را با مهم ترین نکات یک پرورش موفق برای گونه های مختلف غاز و قوغاز آشنا کنیم تا با اطلاعاتی تکمیل تر وارد این شغل شده و سوددهی بالای را از این کار تجربه کنید پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

گونه های مختلف غاز و قوغاز

همانگونه که در بالا ذکر شد غاز ها و قوغاز ها که از خانواده اردکها هستند دارای نژاد های مختلفی بوده و هر یک از این گونه ها ویژگی های خاص به خود را دارند.غاز ها و قوغاز ها به صورت کلی به دو دسته جدا می شوند که مابقی نژاد ها زیر مجموعه این دو دسته محسوب می شوند.غاز ها و قوغاز های که خاستگاه و محل پیدایششان اروپا است (غاز های اروپایی)غاز ها و قوغاز های که محل پیدایش و خاستگاههشان قاره آسیا است (غاز های آسیایی)با وجود گونه های بسیار زیاد غاز و قوغاز باید بدانیم که همه این نژاد ها اهلی نبوده و قابل پرورش مصنوعی نیستند.

در بین نژادهای مختلف از مهمترین و پر سود ترین نژاد ها برای پرورش که می تواند سوددهی بالای را برای ما داشته باشد شاملند از :

پرورش قوغاز تولوس

پرورش غوقاز اکراینی

پرورش غاز مصری

پرورش غاز سفید

پرورش غاز آمبدن

پرورش غاز کوبان

پرورش قوغاز آفریقایی

پرورش غاز عروس یا سباستوپول

پرورش غاز نوک فسفری

اهداف پرورش غاز و قوغاز

غاز ها و قوغاز ها با توجه به ویژگی های که دارند ،با اهداف مختلفی نگهداری و پرورش داده می شوند از قبیل :

پرورش با هدف پرنده زینتی

پرورش با هدف تولید گوشت

پرورش با هدف تولید تخم نطفه دار

پرورش با هدف تولید پر

پرورش با هدف تولید کبد چرب(که در ایران رواج ندارد)پرورش غاز و قو غاز در ایران نیز بسیار کار پرسود و به صرفه ای محسوب می شود به شرط آنکه شما از تمام مراحل پرورش اطلاع داشته باشید و به نسبت تجهیزات ،موقعیت و سرمایه خود روش مورد نظر را برای یک هدف مشخص انتخاب و اقدام به کار کنید ، توجه داشته باشید که اگر پرورش را بدون مطالعه ،برنامه ریزی و هدف شروع کنید، با شکست مواجه خواهید شد.یکی از پرسود ترین و کم هزینه ترین نوع پرورش در انواع پرنده ها ،تولید جوجه یک روزه و نیمچه غاز و قوغاز است. افراد علاقه مند به نگهداری از قو غاز و غاز برخی از نژاد های این پرنده را به دلیل بالا بودن قیمت مولد ها نمی توانند خریداری کنند و به همین دلیل ترجیح می دهند که آن را از زمان جوجه بودن خرید و پرورش دهند. به همین دلیل تولید جوجه یک روزه و نیمچه نژاد های خاص قوغاز و غاز می تواند بازار فروش بسیار بهتری نسبت به دیگر پرورش ها داشته باشد.در ادمه شما را با تمام نکات این نوع پرورش آشنا خواهیم نمود،با ما همراه باشید .

تجهیزات مورد نیاز برای تولید جوجه یک روزه غاز و قو غاز

برای شروع پرورش شما نیاز به سرمایه هنگفتی ندارید زیرا نسبت به هر سرمایه ای می توان شروع به کار پرورش نمود،برای شروع موارد مهم مورد نیاز عبارتند از :

خرید دستگاه جوجه کشی با ظرفیت دلخواه جهت جوجه کشی غاز :

جوجه کشی با دستگاه می تواند برای شما راندمان بهتری از پرسه جوجه کشی به همراه داشته باشد.با استفاده از دستگاه جوجه کشی می توان به تعداد دلخواه و نامحدود تخم نطفه دار قوغاز و غاز را در یک بازده زمانی جوجه کشی کرد.کنترل دما ،رطوبت ،زمان و چرخش تخم ها یکی دیگر از مزیت های جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی است.زمان خرید دستگاه توجه داشته باشید که دستگاه جوجه کشی باید تمام اتومات و دارای تمام تجهیزات با تضمین تعویض قطعات باشد.

خرید تخم نطفه دار غاز یا قوغاز در نژاد دلخواه

برای تهیه تخم نطفه دار غاز یا قوغاز نیاز نیست که شما مولد داشته باشید افراد زیادی هستند که این گونه ها را با هدف تولید تخم نطفه دار آنها پرورش می دهند و شما می توانید به راحتی از این شرکت ها و پرورشگاه ها اقدام به خرید تخم نطفه دار غاز و قو غاز را در نژاد های مختلف کنید.توجه داشته باشید که تخم های نطفه نباید عمر بیشتر از یک هفته داشت باشند و بهترین زمان برای گذاشتن تخم ها در دستگاه روز سوم یا چهارم است.زمان خرید تخم های نطفه دار غاز و قوغاز توجه به سلامت گله مادر ،نسبت مولد های نر و ماده به هم ،سن گله بسیار حائز اهمیت است و در راندمان جوجه درآوری تاثیر بالای دارد.

فضای مناسب جهت نگهداری جوجه ها با ابعاد صحیح  

فضای نگهدای جوجه ها و دستگاه باید از همه جدا،کاملا تمیز و ضدعفونی شده باشد زیرا جوجه های تازه به دنیا آمده بسیار حساس بوده و کوچکترن آلودگی در آنها باعث ایجاد بیماری خواهد شد.ابعاد سالن ها نسبت به دستگاه و تعداد جوجه ها مشخص می شود. برای نگهداری هر ده عدد جوجه تا سن سه ماهگی 4 در 4 متر مربع نیاز است.

جوجه کشی تخم نطفه دار قوغاز و غاز و مراحل آن:

جوجه کشی تخم نطفه دار این پرندگان زیبا مراحل خاص به خود را دارد که عدم دقت و به این مراحل و ندانستن نکات آن راندمان کارشما را تا حد چشمگیری پایین خواهد آورد.

نگهداری تخم های نطفه دار قبل از قرار دادن در دستگاه

زمانی که شما تخم های نطفه دار را تهیه کردید باید برای جلوگیری از پایین آمدن درصد نطفه زنی آن را در شرایط مناسب نگهداری کنید رطوبت 65 درصد و دمای 20 تا 25 درجه می تواند برای این ایام مناسب باشد. چرخش تخم ها هر روز دو مرتبه مانع از چسبیدن مایع تخم به پوسته می شود. روشن کردن دستگاه جوجه کشی برای شروع دوره تخم نطفه دار قوغاز و دستگاه را از قبل شروع دوره تا 72 ساعت بدون گذاشتن تخم ها برای تست سلامت روشن کنید. کل دوره جوجه کشی غاز و قوغاز 30 روز است که 27 روز آن را ستری و 3 روز آن را هچری تشکیل می دهد.

ایام ستری تخم نطفه دار غاز و قوغاز

دمای دستگاه را در ایام ستری بر روی 38 درجه سانتیگراد و رطوبت آن را بر روی 65 درصد تنظیم کنید،در این ایام دستگاه به صورت اتومات تخم ها را هر 3 ساعت یک مرتبه 90به شکل درجه می چرخاند.تخم ها را از پهلو در شانه های جوجه کشی قرار دهید و در دستگاه را ببندید. روند تشکیل جوجه را می تواند از روز هفتم جوجه کشی تعقیب کنید. بهتر است از باز و بسته کردن در دستگاه تا حد امکان پرهیز کنید تا دما و رطوبت تخم ها تغییر نکند.

ایام هچری تخم های نطفه دار غاز و قوغاز

بعد از گذشت 27 روز ایام ستری تمام شده و زمان بیرون آمدن جوجه ها از تخم فرا می رسد که به این ایام هچری می گویند. در سه روز آخر دمای دستگاه را به 37 درجه کاهش و رطوبت آن را به 75 درصد افزایش دهید. چرخش تخم ها به صورت اتومات در این ایام متوقف می شود تا جوجه ها بتوانند جای خود را برای بیرون آمدن از تخم ها ثابت کنند.

بیرون آمدن جوجه های غاز و قوغاز

در پایان دوره جوجه کشی جوجه ها ی قوغاز و غاز شروع به شکستن تخم ها می کنند در این زمان زرده تخم هنوز به صورت کامل جذب جوجه نشده است و 24 ساعت زمان لازم است تا این جذب به صورت کلی صورت بگیرد.در این فاصله بهتر است که جوجه ها را از قسمت هچری بیرون نیاورید تا عمل جذب زرده به صورت کامل انجام شود. جوجه در روز اول نیاز به غذا ندارد و جذب زرده نیاز آن را برای گرسنگی برطرف می کند،وجود آب سالم در این فاصله برای زنده ماندن جوجه های تازه به دنیا آمده کافی است. بعد از گذشت 24 ساعت جوجه های تازه به دنیا آمده برای انتقال به اتاق جوجه آماده هستند.در این فضا باید سیستم گرمایش و تهویه اش همیشه فعال باشد ،غذا و آب مورد نیاز پرنده باید دائما در دسترس جوجه باشد.

تغذیه جوجه های غاز و قوغاز

غاز ها و قوغاز ها به صورت طبیعی از جلبک ها ،حشرات کوچک ،ماهی های ریز ، دانه و ریشه گیاهان تغذیه میکنند اما اگر به صورت صنعتی جوجه ها را پرورش می دهید بهتر است از کنساتره و پلت های غذای نسبت به سن و نژاد پرنده خود استفاده  کنید ،این کنسانتره ها با توجه به سن و هدف پرورش شما دارای جیره های غذایی متفاوتی هستند و به صورت کامل می توانند نیاز های پرنده را در هر سنی تامین کنند.

خرید تخم نطفه دار غاز و قوغاز 

با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی در زمینه تولید و پرورش تخم های نطفه دار پرندگان زینتی از جمله تخم نطفه دار غاز و قوغاز فعالیت می کنند ،باید تمام جوانب را در زمان خرید این  نوع تخم های نطفه دار سنجید تا در پایان دوره، جوجه کشی موفقی را رقم زده و جوجه های سالمی را داشته باشید.
علاقه مندان به پرورش تخم های نطفه دار طیور از جمله تخم نطفه دار غاز و قوغاز می توانند با مشاورین شرکت رویال طیور در تماس بوده و از مشاوره های این متخصصان بهرمند شده و با اطلاعات کافی و کامل اقدام به خرید تخم نطفه دار کنند. فروش تخم بارور غاز و قوغاز و حتی خود قو و فروش جوجه قو جوجه به صورت همه روزه 24 ساعته آنلاین انجام میشود

حمل حرفه ای

بسته بندی حرفه ای سفارشات با کمترین خسارت

پاسخگوی 24 ساعته

پاسخگوی و مشاوره در حر فه ای

تضمین کامل

تضمین کامل محصولات